KONST / Litografier / Litografi 4095589
nr 409 5589
Litografi
John Lennon, numrerad, 52x72
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 maj 2006
300 kr
ledande budet*
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr